Evropsko prvenstvo v rokometu

Slovenski rokometaši šesti v Evropi
Svet 24
petek, 26. januar 2024 ob 17:42
Slovenska moška rokometna reprezentanca je na evropskem prvenstvu v Nemčiji zasedla končno šesto mesto, potem ko je v Kölnu tesno izgubila proti Madžarski z 22:23 (13:12).

Francozi in Danci po rokometnih poslasticah v finale
petek, 26. januar 2024 ob 17:33
Francoski rokometaši so po podaljšku ugnali švedske (34:30) in se uvrstili v finale evropskega prvenstva. Za evropsko krono se bodo pomerili proti Dancem, ki so po napetem obračunu premagali...

Konec evropskega prvenstva za rokometaše! Takole se je končalo, kaj pa to pomeni?
Ekipa
petek, 26. januar 2024 ob 16:56
Slovenska moška rokometna reprezentanca je na evropskem prvenstvu v Nemčiji zasedla končno šesto mesto, potem ko je...

Slovenski rokometaši končali na šestem mestu (FOTO)
Slovenske novice
petek, 26. januar 2024 ob 16:54
Šesto mesto je izenačena četrta najboljša uvrstitev slovenske izbrane vrste na EP.

Slovenski rokometaši EP po tesnem porazu z Madžarsko končali na šestem mestu
petek, 26. januar 2024 ob 16:52

Slovenci vodili večino tekme, nato pa velika drama
petek, 26. januar 2024 ob 16:47
Slovenska rokometna reprezentanca je izgubila tekmo za peto mesto na EP v Nemčiji. S 23:22 so bili v Kölnu boljši Madžari.

Madžarska boljša, Slovenci na končali na šestem mestu
Maribor24.si
petek, 26. januar 2024 ob 16:45
Slovenska rokometna reprezentanca je evropsko prvenstvo v rokometu končala na šestem mestu.